gtag('config', 'AW-11159011260');  

Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Mobil Sürüm (Yeni)

Mobil v2 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


AndroIRC Nasıl Kurulur?

admin Aralık 28 2020  Etiket: , , , , , , , , Yorum Yok

AndroIRC Nasıl Kurulur?

AndroIRC Nasıl Kurulur? makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

AndroIRC Nasıl Kurulur?

Sohbet ortamlarının mobil uyumlu olmayan yanlarında kullanabileceğiniz eski bir sohbet programı olan AndroIRC Kullanıcıları için ne kadar geliştirilmese ve devamlı olarak eski kalsa da sohbet ortamlarının vazgeçilmez sohbet programları arasında yer almaktadır. AndroIRC bize olumlu yanları da olumsuz yanları da elbette ki bulunmaktadır. Olumlu yanları ile oper/admin konumunda iseniz olumlu yanları her zaman bulunmaktadır. Olumsuz yanları ise kullanıcılar için radyo dinleyememe özelliği bulunmamaktadır ne yazık ki. Sohbet ortamlarında her zaman kullanmaktan kaçınmadığımız AndroIRC programı sayesinde kalıcı dostluklara her zaman yelken açabilirsiniz.

AndroIRC Ayarları Nasıl Yapılır?

AndroIRC Ayarlarını yapmak için programı açtıktan sonra sag yukarıda bulunan + işareti ile sohbet ortamına giriş yapabiliyorsunuz. Mesela yuzuksohbet.com sohbet odalarına giriş yapacaksanız bunu irc.yuzuksohbet.com olarak yazmanız yeterli olacaktır. Artı işaretine bastığınız zaman karşınıza çıkacak olan yabancı IRC Sohbet sunucularını silerek sizlerde ayarlar kısmından giriş yapabileceğiniz site ismini yazıp o siteye giriş yapabiliyorsunuz. Birden fazla sohbet sunucusuna bu durumda girebiliyorsunuz. Program yapımcısı biz değiliz fakat bu konuda sizlerin rahat etmesi amacıyla programı tanıtıyoruz. Web sohbet girişlerine göre yazıların büyütmek veya küçültme gibi özelliği bulunan AndroIRC programını sizlere tavsiye ederiz.

Sohbet

Hayatımızın büyük bir kısmını sohbet odaları, sohbet sitesi, mobil sohbet üzerinde geçiriyoruz aslında. İnsanları orada tanıyoruz ve bazen kardeş, bazen arkadaş, bazen en samimi dostluklar kurduğumuz en iyi yer olarak kendimizce tanımlıyoruz. Bazen ailemiz gibi oluyor bazen farklı durumlar da olabiliyor. Sohbet edeceğimiz insanları burada tanıyor ve duygumuz, düşüncelerimizi her zaman paylaşacağımız samimi sıcak insanları buralarda tanıyarak içimizi döküyoruz. Her durumda sohbet sitesine daha önceden girmemiş kullanıcılar elbette ki bulunmaktadır. Sosyal medyanın eski zamanlara göre popülerliğini kaybettiği bu dönemlerde IRC Chat Odalarına dönüş yapan kullanıcılar her zaman olmakta ve günden güne çoğalmaktadır.

Chat Odaları

Chat yapmak bizim genimizde var diyebiliriz. Yukarı kısımda androirc programını sizlere tanıtırken, sizlerin sohbet ortamlarında daha iyi bir gözlemci, daha iyi bir sohbet arkadaşlığı kurmanız amacıyla sizlere tanıtılmıştır. %100 Mobil uyumlu olan Yüzük Sohbet odalarında siz kullanıcılarımıza her zaman bir yerimiz bulunmaktadır. 2021 yılına giriş yapmamıza az bir zaman kala sizlerde yeni bir sayfa açmak istiyorsanız hayatınızda o halde tam yerindesiniz diyebiliriz. Yeni Sohbet odalarımızda yeni insanlarla tanışarak kalıcı dostluklara adım atabilirsiniz. Şimdiden herkese hoş sohbetler ve kaliteli dakikalar geçirmenizi temenni ederiz.

androirc nasıl kurulur

AndroIRC Nasıl Kurulur, Androirc, Androirc indir, Androirc Sohbet Programı, Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Chat Odaları, Mobil Sohbet,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Sohbet Kimi insan, sohbet kanallarına giriş yapacakları zaman tereddüt yaşayabilirler. Bu insanlar aslında birinden korktuklarından değil, insanlara güvenemediklerinden kaynaklıdır. Samimi insanlarla bedava sohbet >>>

No Resim

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Chat Siteleri Genellikle sohbet odalarında sohbet etmeyen insanlardan biraz uzak durulur. Çekimser davranılır. Bu nedenle arkadaş edinecek birini bulmanın çok zorlaştığı görülmektedir. >>>

No Resim

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Yetişkin Sohbet Odaları Sanal alemde sohbet siteleri üzerinde genel olarak yabancı hem de yetişkin insanlarla sohbet etmek gerekebilir. Yaşıtınız bazen sizi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE