Androirc Sohbet | Androirc Kurulumu makalesi hakkında bilgi verilmektedir.

Androirc Sohbet

Sohbet odalarının vazgeçilmezi olan ve sadece web sohbetin 1 tık gerisinde kullanılan androirc proğramı kullanımı ve kurulumu hakkında bilgiler sunmaya devam edeceğiz. Androirc Web girişlerini sevmeyen telefon üzerinden rahatlıkla kullanılan bir programdır. Telefonunuzu kasmaz ve güven içerisinde kullanabileceğiniz tek programdır.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%
Sohbet, Chat, Sohbet odaları, Chat odaları, sohbet sitesi, chat sitesi, androirc sohbet, androirc mobil sohbet, androirc chat, mobil sohbet, mobil chat sitesi,
Androirc nasıl kurulur ?

Androirc cep telefonlarınızın play store uygulaması ile indirebileceğiniz bir proğramdır. Sadece Androirc olarak arattığınız takdirde karşınıza çıkacak ve ücretsiz olarak indirme işlemleri yapabilirsiniz. Androirc proğramı irc sohbet sunucularına bağlantı kurmak için kullanılan bir sohbet proğramıdır.

Androirc ayarları nasıl yapılır?

Androirc google play store üzerinden ücretsiz olarak indirildiğinde hiç bir ayar yapmadan sadece sağ üst köşede bulunan + işaretine tıklayarak irc.yuzuksohbet.com gibi yazdığınızda kanala giriş yapabilir, sorunsuz olarak kanalda durur ve düşmezsiniz. Otomatik ayar olarak oto oper girme, nick şifresi girme gibi özellikler’de mevcuttur.

Androirc telefona zararı varmıdır?

Androirc kullananlar ve sohbet, chat odaları üzerinde takılanlar iyi bilirler ki telefona hiç bir zararı bulunmayan bu proğramı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cep telefonu üzerinden sohbete girişlerde hiç bir sorun yaşamadan ve düşmeden 24 saat kalabilme imkanları bulunmaktadır.


Makale Okuma Sayısı: 33 okunma

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir