Androirc Sohbet Proğram Kurulumu makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Androirc Sohbet Proğram Kurulumu

Günümüz üzerinde bir çok sohbet sitesinde rahat sohbet etmek amacıyla kullandığımız andoirc programı hakkında sizlere kısa bilgiler sunmaktayız. Androirc kurulumu hakkında vereceğimiz bilgiler siz kullanıcıların hem androirc kurmasına hemde sohbet sitelerindeki yazıları, özel mesajları, kanal ortamdaki giriş ve çıkışları rahatlıkla kanal ortamında takip etmenize yarayacak olan bu proğramı sizlere tavsiye etmekteyiz.

Androirc Nasıl Kurulur?

Androirc sohbet proğramını kurmak için öncelikle bir akıllı telefona ihtiyacınız olacaktır. Androirc proğramı android tabanlı telefonlarda kullanılacağı gibi android olmayan telefonlara indirilse dahi açılmayacaktır. Öncelikle google play strore giriş yaparak arama kısmına androirc yazarak karşınıza çıkacak olan ilk sıradaki programı indirebilirsiniz. Telefonunuzun bilinmeyen kaynaklardan izin verme özelliğini kapatmanız gerekmektedir.

Androirc Sohbet Proğram Kurulumu, androirc kurulumu, androirc nasıl kurulur, androirc sohbet kurulumu, androirc apk, androirc nereden indirilir,
Androirc Ayarları Nasıl Yapılır?

Androirc sohbet proğramınızı telefonunuza indirdiğinizde daha rahat edebilmeniz için bir kaç ayar yapılması gerekmektedir. Proğramı açtığınızda sağ üst kısımda bulunan 3 nokta halindeki sekmeye tıklayıp ayarlar kısmına gelerek ordanda yeni sunucular kısmını seçerek sohbet sunucunuzu proğrama ekleyebilirsiniz. Sohbet sunucunuzu proğrama ekledikten sonra proğramı 1 kez açıp kapatmanız gerekebilir.

Androirc Sohbet Girişi

Androirc kurulumunu sizlere anlattık. Androirc asıl amacı sohbet sitelerine giriş yaparak bağlantınız iyi ise kanaldan düşmeden sürekli kalmanıza yardımcı olmaktadır. Telefonunuzun Arka planında rahatlıkla çalışacak olan proğram sayesinde günlük işlerinizi telefonda yaparken aynı zamanda sohbet proğramınız açık kalabilir. Birisi özelinize yazdığı zaman veya seslendiği zaman uyarı alabilirsiniz.


Makale Okuma Sayısı: 14 okunma

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir