Arkadaşlık Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Arkadaşlık Sohbet

Arkadaşlık Sohbet, sanal alemde ne kadar irc sohbet siteleri bulunsa da bir çok kullanıcının herzaman amaçları sohbet sitelerine girdiği zamandan itibaren farklılık gösterebilmektedir. Mesela normal olarak sohbet eden kullanıcılar ile cinsel sohbet konuşmak isteyen kullanıcılar arasında dağlar kadar farklar bulunmaktadır. Sanal alemde herzaman arkadaş kalmak amacıyla sohbet etmek isteyen kullanıcıların azlığı sebebiyle sohbet odalarına neredeyse kız bulma, kız arkadaş edinme gibi durumlarla yaklaşmaktadırlar. Bunlar herzaman yanlış düşüncedir. Çünkü her sohbet sitesine giren kişiler kız veya erkek arkadaş edinme düşüncesiyle girmemektedirler.

Arkadaşlık Sohbet Odaları

Arkadaşlık Sohbet odalarına giren kullanıcılar herkez gibi sizin bizim gibi etten kemikten yapılmış olmalarına rağmen kendinizi yukardan göstermek gibi veya yukardan insanlara bakmak gibi düşünceleriniz var ise sohbet sunucularımız üzerinde yeriniz bulunmamaktadır. YuzukSohbet.Com Arkadaşlık sohbet odalarında sohbet etmek herkeze nasip olmuyor maalesef. Oluyor fakat insanlar herzaman iyi niyeti suistimal edebilmektedirler. Dolayısı ile karşınızdaki sohbet ettiğiniz kişilerle sohbet ederken dikkat etmeniz gereken durumlar olabilmektedir. Mesela ismini sorarak, nerede yaşadığını sorarak herzaman ılımlı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Bu durum kızlar veya erkekler için herzaman geçerli bir durum olmaktadır.

Arkadaşlık Sohbet Sitesi

Arkadaşlık Sohbet Sitesi üzerinde yapılan bu tür tanışma konuları uzadıkça neredeyse sanal alemden reel hayata herzaman geçiş yapabilirsiniz. Karşınızdaki kişiye sohbet ederken kendisine rahat olması gerektiğini belirterek sizlerle konuşurken rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Karşınızdaki kişi bayan veya erkek farketmeden emir verici cümleler yapacaksın edeceksin gibi kelimeler kullanmak yerine ricacı olmanızda tavsiye edilmektedir. İnsanların sevdikleri konular olur, sevmedikleri konular olmaktadır. Bu durumda insanlarla konuşurken onların sevdikleri ama sizin sevmediğiniz durumlarda sohbeti bitirmeniz en mantıklısı olmaktadır. Zorlamaya gerek yok biliyorsunuz olmuyorsa olmuyor demektir.

arkadaslik sohbet
Arkadaşlık Sohbet, Arkadaşlık Sohbet Odaları, Arkadaşlık Sohbet Sitesi, Arkadaşlık Sohbet Siteleri, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Sohbet Siteleri,
Sohbet

Sohbet ederken bir diğer konu mesela özelde konuşuyorsanız ve aranızda olacak durumlardan birisi olan mesela burcunuzu sorun sora internetten kendi burcunuzla bunu karşılaştırarak, karşınızdaki insanın neyi sevdiğini, neyi sevmediğini bilebilirsiniz. İnsanların yazış şekillerinden onların nasıl bir yapıya sahip olduklarını bile çözebilirsiniz. Sadece heyecan ve panik yapmayın, insanları aşalayıcı sözler söylemek yerine ılımlı davranmayı, alttan almayı tercih ederseniz ancak ve ancak amacınıza bu şekilde ulaşabileceğinizi biliyorsunuz. Farklı yaklaşımlarla hiç bir tanışma ne yazık ki mutlu sonla bitmeyecektir. Sohbet, genel sohbet ve özel sohbet olarak ikiye ayrılsa da genelde edilen sohbetler, özel sohbet olarak geçiş yapılabilmektedir. Burada kişiye bağlı durumlar yani iki tarafında istemesidir. Şimdiden herkeze hoş sohbetler ve keyifli dakikalar geçirmenizi temenni ederiz.


Makale Okuma Sayısı: 7 okunma

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir