gtag('config', 'AW-11159011260');  

Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Mobil Sürüm (Yeni)

PC & Mobil Sürüm v2

Mobil v2 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


BroadCastMySelf Mobil Dj Nasıl Kullanılır?

admin Nisan 12 2020  Etiket: , , , , , Yorum Yok

BroadCastMySelf Mobil Dj Nasıl Kullanılır?

BroadCastMySelf Mobil Dj Nasıl Kullanılır? makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

BroadCastMySelf Mobil Dj Nasıl Kullanılır?

Sanal alemde bir çok irc sohbet sunucularının bulunmasıyla beraber yaygınlaşan ve devamlı kullanılan mobilden yayın yapmak için kullanılan BroadCastMySelf kullanımı ve kurulumu, ayarları hakkında bilgiler sunmak istedik. Peki nedir bu BroadcastMySelf ? Bu proğram sayesinde irc sohbet sunucularında cep telefonlarınız üzerinden veya tabletler ile mobil radyo yayını yapmanız için kullanılmaktadır.

BroadCastMySelf Nasıl indirilir ?

BroadCastMySelf Programını Alt kısımda vereceğimiz butona tıklayarak indirebilirsiniz. Tamamen güvenli olan bu proğram sayesinde sizlerde kendi sohbet siteleriniz üzerinde bu proğram sayesinde radyo yayınlarınızı kesintisiz ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Proğramı indirmek için Alttaki butonu kullanabilirsiniz.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%

Yukarı kısımdaki proğramı indirdikten sonra açıyorsunuz ve karşınıza ilk gelecek olan resim alt kısımda verilmiştir.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%

Daha Sonra Ekranda da görüldüğü gibi sağ üst kısımda bulunan üç noktaya tıklayarak ayarlar kısmına geçiş yapmanız gerekmektedir.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%

Yukarı kısım Ayarlar kısmıdır. Dolayısı ile hepsinin bir anlamı bulunmaktadır. Tracks Folder kısmı şarkıları yüklemek için kullanacağınız alandır. Microphone Gain kısmı ise 5db olacak şekilde ayarlanması gerekir. Sesinizin daha net anlaşılması ve kaymaması için kullanılmaktadır. Output Mode kısmı ise Shoutcast Server olarak ayarlanması gerekir. IRC Sohbet sunucuları genel olarak shoutcast kullandığı için bunu seçiyoruz. Siz farklı bir ayar kullanıyorsanız yine kullanabilirsiniz. Daha Sonrasında Output Settings kısmına tıklayınız ve alt kısımda verilen görüntü üzerinden devam ediniz.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%

Yukarı kısımda bulunan resimde En tepede Hostname kısmı bulunmaktadır. Hostname kısmına kullandığınız radyo ip adresini yazıp, port kısmına ise radyo portunuzu yazıyorsunuz. Password kısmına ise yayın kick şifrenizi yazıyorsunuz. MP3 Encoder Bitrate kısmına ise 64 kbit/s yazabilirsiniz. Desteklenen yayın hızı formatı olursa sorunsuz şekilde bir yayın gerçekleştirirsiniz. Streaming Buffer Size kısmı Buffer Size x8 olarak kullanabilirsiniz. Bu ayarları yaptıktan sonra proğramınızı bir seferliğine kapatıp açabilirsiniz. Açtıktan Sonra Tracks Folder kısmından şarkılarınızı albüm albüm seçerek veya karma yaparak yükleyiniz.

BroadcastMySelf Yayın nasıl alınır?

Proğram görsellerini yukarıda belirtmiştik. İlk karşımıza gelen ekranda sağda ve solda 2 mandal bulunmaktadır. Bunları yukarı kaldırarak başlayabilirsiniz. Bu mandalların sebebi sesin karşıya iletilmesidir. Şarkınız çalıyorken radyo yayınına bağlanmak için irc sunucunuzun radyo botuna !kick veya !kickradyo gibi komutlar yazdıktan 5 saniye içersinde ana ekranda bulunan orta alt kısımda olan küçük kutucuğa 1 kere tıklamanız yeterlidir yayını almanız için. Şimdiden herkeze iyi yayınlar dileriz. Proğram hakkında görüş, düşünce veya istekleriniz olursa yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Sohbet Kimi insan, sohbet kanallarına giriş yapacakları zaman tereddüt yaşayabilirler. Bu insanlar aslında birinden korktuklarından değil, insanlara güvenemediklerinden kaynaklıdır. Samimi insanlarla bedava sohbet >>>

No Resim

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Chat Siteleri Genellikle sohbet odalarında sohbet etmeyen insanlardan biraz uzak durulur. Çekimser davranılır. Bu nedenle arkadaş edinecek birini bulmanın çok zorlaştığı görülmektedir. >>>

No Resim

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Yetişkin Sohbet Odaları Sanal alemde sohbet siteleri üzerinde genel olarak yabancı hem de yetişkin insanlarla sohbet etmek gerekebilir. Yaşıtınız bazen sizi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE