gtag('config', 'AW-11159011260');  

Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Mobil Sürüm (Yeni)

Mobil v2 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Djlikmi Yapmak İstiyorsunuz?

admin Nisan 12 2020  Etiket: , , , , Yorum Yok

Djlikmi Yapmak İstiyorsunuz?

Djlikmi Yapmak İstiyorsunuz? makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Djlikmi Yapmak İstiyorsunuz?

Sanal alemin irc sohbet sunucularının en önünde gelen mobilden dj’lik yapmak ve android cihazlardan yayın yapmak gibi proğramlarla nasıl dj’lik yapabileceğinizi sizlere anlatmak istedik. Proğramlar sayesinde sizlerde sesinizi ve şarkılarınızı tüm herkeze duyurabilme şansınız herzaman bulunmaktadır. Sizlerde ben dj olamam, djlikten ne anlarım, ben sadece dinlemesini severim gibi düşünceler içinde bulunmanıza gerek yoktur. Oldukça basit ve kullanışlı olan proğramlar sayesinde sizlerde arkadaşlarınızı yayınlarınıza konuk edebilir, onlarla canlı yayınlar yaparak şarkılar söyleyebilir, ve herkezin sizi dinlemesini sağlayabilirsiniz.

radyo yayini
Djlikmi Yapmak İstiyorsunuz?, Bilgisayar üzerinden radyo yayını yapmak, Cep telefonları üzerinden radyo yayınları yapmak, radyo yayını yapmak, radyo yayını nasıl yapılır,
Dj’lik nasıl yapılır?

Djlik iki yönle yapılmaktadır. Birincisi hayatımızın vazgeçilmezi olan cep telefonları üzerinden veya bilgisayarlar üzerinden yapılabilmektedir. Mobil Cep telefonlarından radyo yayını, djlik yapmak isteyen kişiler BroadCastMySelf proğramına ihtiyaç duymaktadır. Bu durumda indirecek bir yer bulamadıysanız üzülmenize gerek kalmadı.. Yuzuk Sohbet üzerinden Mobil Radyo proğramını indirebilirsiniz. Proğramı ve ayrıntılı kurulumlar için bir önceki makalemizden BroadCastMySelf Kurulumu konusuna tıklayarak bir önceki makalemize göz gezdirebilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden Dj’lik Nasıl Yapılır?

Bilgisayarlar cep telefonlarına göre daha rahat cihazlardır. Ekranın Büyük olması ve sohbet üzerinde yazılan yazıları takip etmekle kalmıyor aynı zamanda rahat sohbet ederken arkadaşlarınıza Dj’lik yaparak, anonslarla şarkılar armağan edebiliyor, istek istenildiği durumda sizlerde bu istek şarkıları arşivinizde yok ise indirebiliyorsunuz. Mobil Dj’lik yapmak için nasıl BroadcastMySelf proğramına ihtiyaç duyuyorsanız bilgisayar üzerinden yayın yapmak için ise Sam2 Proğramına ihtiyaç duyulmaktadır. Sizlerde yayın yapmak istiyorsanız veya hevesiniz var ise bir önceki konumda mobil dj’lik yapmayı açıklamalı olarak göstermiştim. Pcler üzerinden yapmak isteyen kişiler için yine yorumlar dahilinde kurulumu ve indirme kısımlarını sizlere anlatabilirim. Yorumlara küfür vb yazılması durumunda yasaklanacağınızdan emin olabilirsiniz. Konularımız hakkında tatlı tartışmalarla bizlere açık ve net olarak yazmayı ihmal etmeyi unutmayınız.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Sohbet Kimi insan, sohbet kanallarına giriş yapacakları zaman tereddüt yaşayabilirler. Bu insanlar aslında birinden korktuklarından değil, insanlara güvenemediklerinden kaynaklıdır. Samimi insanlarla bedava sohbet >>>

No Resim

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Chat Siteleri Genellikle sohbet odalarında sohbet etmeyen insanlardan biraz uzak durulur. Çekimser davranılır. Bu nedenle arkadaş edinecek birini bulmanın çok zorlaştığı görülmektedir. >>>

No Resim

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Yetişkin Sohbet Odaları Sanal alemde sohbet siteleri üzerinde genel olarak yabancı hem de yetişkin insanlarla sohbet etmek gerekebilir. Yaşıtınız bazen sizi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE