Eski Mynet Harika Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Eski Mynet Harika Sohbet

Mynet Sohbet Odalarını bilmeyeniniz yoktur diyerek tahmin ediyorum. Uzun senelerdir sohbet ortamlarında takılan iyi bilirler ki Mynet Sohbet Odalarına giriş yapmak kolaydı ama bir de düştüğünüz zaman bağlantı kesintisinden kaynaklı düşmeler karşısında hemen Sohbet Sitesi ne yeniden bağlantı kuramazdık. Bu ne kadar can sıkıcı bir durum olsa da sohbet sitesinden düştüğünüzde sizin yerinizi bir başkasının almasıyla sohbet odalarının kapasitesi dolmakla beraber kapıda kaldığımız zamanlar çok olmuştur. Sohbet odalarının yeni yeni kurulması ile herkezin akın etmesiyle sohbet ortamları aşırı kalabalıktı diyebilirim sizlere.

eski mynet harika sohbet
Eski Mynet Harika Sohbet, Eski Mynet Sohbet, Mynet Sohbet Odaları, Mynet Sohbet Sitesi, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi,
Mynet Sohbet Odaları

Mynet Sohbet Odaları kapandıktan sonra oradan öğrenilen sistemlerle ve botlarla beraber yeni bir sohbet ortamı kurularak kullanıcıların dağılması mynet sohbet odaları için kötü bir durumdu. Keşke yeniden açılsa ve o güzel insanları yeniden görebilsek… Aslında Yeniden kurulması herşeyi değiştirebilir. Sanal ortamlarda okadar çok sohbet sitesi var ki herkezin herşeyi ticarete döktüğü ve sohbet ortamlarından çıkarak farklı bir sohbet ortamlarına dönüştüğünü dışarıdan bakınca kimse görememektedir. İçeri girdiğiniz zaman veya yönetici olduğunuz zaman sohbet ortamlarını daha iyi anlayabiliyorsunuz. Sohbet siteleri göründüğü kadar masum değildir aslında.

Mynet Sohbet Sitesi

Mynet Sohbet Sitesi üzerinde olsun yada olmasın farklı sohbet siteleri için söylemlerimdir bunlar. Arka planında bir çok şeylerin döndüğü bir yerdir. Her sohbet sitesi için geçerli değildir elbet bu söylediklerim yanlış anlaşılmasın. Sonra sen bunları yazdın diyerek kapıma dayanmayınız. İnsanları veya sohbet sitelerini kötülediğimizden değil bu durum. Sadece sohbet sitelerinin ticarethane olmadığını buradan belirtmek istedim. İnsanlardan yüzlerce lira alarak kısıtlı yetkilerin herzaman verildiği ve insanların havaya sokulduğu sohbet ortamlarında bulunmak sizlerde istemezsiniz bundan eminim.

Mynet Sohbet

Sanal alemde sohbet sitesi kurduruyorsanız veya bu sohbet sitelerinin işini devamlı olarak yürütmek istiyorsanız sizlere tavsiyemiz sohbet odalarında bulunan özel okuma modüllerini kaldırın veya kaldırtın. Kimsenin özelini okumanıza gerek yok. Bu kadar meraklı olmamalısınız. Şahsi olarak düşüncem sohbet odalarında görev yapıyorsam veya sorumlu isem orada özel okumaya herzaman karşı çıkarım. Elinde sonunda o kullanıcılar bunu öğrenecek ve sizin zararınız emekleriniz çöp olacaktır. Yapmak zorunda değilsiniz fakat tamamen sizin düşüncelerinize, isteklerinize kalmış bir durumdur bu. Herkese kolay gelsin ve iyi vakitler geçirmeniz dileğiyle..


Makale Okuma Sayısı: 17 okunma

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir