gtag('config', 'AW-11159011260');  

Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Mobil Sürüm (Yeni)

PC & Mobil Sürüm v2

Mobil v2 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Eski Mynet Harika Sohbet

admin Temmuz 7 2020  Etiket: , , , , , , Yorum Yok

Eski Mynet Harika Sohbet

Eski Mynet Harika Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Eski Mynet Harika Sohbet

Mynet Sohbet Odalarını bilmeyeniniz yoktur diyerek tahmin ediyorum. Uzun senelerdir sohbet ortamlarında takılan iyi bilirler ki Mynet Sohbet Odalarına giriş yapmak kolaydı ama bir de düştüğünüz zaman bağlantı kesintisinden kaynaklı düşmeler karşısında hemen Sohbet Sitesi ne yeniden bağlantı kuramazdık. Bu ne kadar can sıkıcı bir durum olsa da sohbet sitesinden düştüğünüzde sizin yerinizi bir başkasının almasıyla sohbet odalarının kapasitesi dolmakla beraber kapıda kaldığımız zamanlar çok olmuştur. Sohbet odalarının yeni yeni kurulması ile herkezin akın etmesiyle sohbet ortamları aşırı kalabalıktı diyebilirim sizlere.

eski mynet harika sohbet
Eski Mynet Harika Sohbet, Eski Mynet Sohbet, Mynet Sohbet Odaları, Mynet Sohbet Sitesi, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi,
Mynet Sohbet Odaları

Mynet Sohbet Odaları kapandıktan sonra oradan öğrenilen sistemlerle ve botlarla beraber yeni bir sohbet ortamı kurularak kullanıcıların dağılması mynet sohbet odaları için kötü bir durumdu. Keşke yeniden açılsa ve o güzel insanları yeniden görebilsek… Aslında Yeniden kurulması herşeyi değiştirebilir. Sanal ortamlarda okadar çok sohbet sitesi var ki herkezin herşeyi ticarete döktüğü ve sohbet ortamlarından çıkarak farklı bir sohbet ortamlarına dönüştüğünü dışarıdan bakınca kimse görememektedir. İçeri girdiğiniz zaman veya yönetici olduğunuz zaman sohbet ortamlarını daha iyi anlayabiliyorsunuz. Sohbet siteleri göründüğü kadar masum değildir aslında.

Mynet Sohbet Sitesi

Mynet Sohbet Sitesi üzerinde olsun yada olmasın farklı sohbet siteleri için söylemlerimdir bunlar. Arka planında bir çok şeylerin döndüğü bir yerdir. Her sohbet sitesi için geçerli değildir elbet bu söylediklerim yanlış anlaşılmasın. Sonra sen bunları yazdın diyerek kapıma dayanmayınız. İnsanları veya sohbet sitelerini kötülediğimizden değil bu durum. Sadece sohbet sitelerinin ticarethane olmadığını buradan belirtmek istedim. İnsanlardan yüzlerce lira alarak kısıtlı yetkilerin herzaman verildiği ve insanların havaya sokulduğu sohbet ortamlarında bulunmak sizlerde istemezsiniz bundan eminim.

Mynet Sohbet

Sanal alemde sohbet sitesi kurduruyorsanız veya bu sohbet sitelerinin işini devamlı olarak yürütmek istiyorsanız sizlere tavsiyemiz sohbet odalarında bulunan özel okuma modüllerini kaldırın veya kaldırtın. Kimsenin özelini okumanıza gerek yok. Bu kadar meraklı olmamalısınız. Şahsi olarak düşüncem sohbet odalarında görev yapıyorsam veya sorumlu isem orada özel okumaya herzaman karşı çıkarım. Elinde sonunda o kullanıcılar bunu öğrenecek ve sizin zararınız emekleriniz çöp olacaktır. Yapmak zorunda değilsiniz fakat tamamen sizin düşüncelerinize, isteklerinize kalmış bir durumdur bu. Herkese kolay gelsin ve iyi vakitler geçirmeniz dileğiyle..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Sohbet Kimi insan, sohbet kanallarına giriş yapacakları zaman tereddüt yaşayabilirler. Bu insanlar aslında birinden korktuklarından değil, insanlara güvenemediklerinden kaynaklıdır. Samimi insanlarla bedava sohbet >>>

No Resim

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Chat Siteleri Genellikle sohbet odalarında sohbet etmeyen insanlardan biraz uzak durulur. Çekimser davranılır. Bu nedenle arkadaş edinecek birini bulmanın çok zorlaştığı görülmektedir. >>>

No Resim

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Yetişkin Sohbet Odaları Sanal alemde sohbet siteleri üzerinde genel olarak yabancı hem de yetişkin insanlarla sohbet etmek gerekebilir. Yaşıtınız bazen sizi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE