Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Mobil Sürüm (Yeni)

PC & Mobil Sürüm v2

Mobil v1 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Haylaz Sohbet

admin Mayıs 5 2020  Etiket: , , , , , , , Yorum Yok

Haylaz Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Haylaz Sohbet

Haylaz Sohbet, sanal ortamda fazla takılacak bir sohbet sitesi olmakla beraber YuzukSohbet.Com Haylaz Sohbet neden görüntülü sohbet değildir diyerek söylemler almaktayız. Haylaz Sohbetin genel olarak amacı uzun senelerdir sohbet ortamlarında bulunan kullanıcılarımız çok iyi bilirler ki görüntülü sohbet ortamları neredeyse para tuzağı denecek kadar sıkıntılı bir yer olarak düşünülmektedir. Düşünmeyen kullanıcılar ve giren kişiler ise bu durumu zamanla anlayarak hata yaptıklarını anlayacaklardır. Görüntülü sohbet ortamlarında gerçek erkekler ve bayanlar bulunmamaktadır. Botlar üzerinden sizlere mesaj atılır. Sizler ise bu bay veya bayan erkeklerle sohbet etmek için bir miktar ödeme yapmanız gerekebilmektedir.

Nickname Rumuz: Şifreniz yoksa boş bırakın: Play Store App Store
Haylaz Sohbet Odaları

Haylaz Sohbet Odaları üzerinde Bizimde aslında sevmediğimiz olaylar bunlar. Sanal ortam denildiği zaman akıllara gelen Sohbet odaları ise sohbet odaları ticari amaçla kullanılmamaktadır. Kullanılmamalıdır daha doğrusu günümüz üzerinde bir çok sohbet ortamının hala ücretli olarak sohbet ettirdiğinin farkındayız. Gün içerisinde sohbete katıldığımız zaman yeni bir kullanıcı ile tanışma ve sohbet etme fırsatımız oldu. Bayan arkadaş diyorki sales odası varmı hayır diyoruz bizde sales odası bulunmaz yukarıdaki anlattığımız durumun aynısını onada anlattım. O arkadaş farklı bir sohbet ortamında takılmakla beraber bana root adminliğin 500 – 600 tl civarında satıldığını söyledi.

Haylaz Sohbet Sitesi

Haylaz Sohbet Sitesi olarak bizlerde yukarıda söylediğimiz sorunun nedenini sorduk neden böyle yapıyorsunuz demişken, Nedenini sorduğumda ise sunucu sahibimiz o şekilde uyğun gördüğünü ve hatta irc sohbet sunucularının giderleri için kullanıldığı belirtildi. IRC Sohbet sunucularını kurmak çok kolaydır. Eski zamanlarda cebine 20 ila 30 tl koyan herkez sunucu sahibi olabiliyordu. IRC Sohbet sunucularının fazla bir gideri olmamakla beraber en fazla 80-90 tl arasıdır genel olarak kimse fazlası var diye söylenmesin biliyoruz çünkü. Peki neden yetki için uçuk ücretler isteniyor buradaki amaç nedir? Her ne ise bizim yuzuk sohbet odalarımız üzerinde maddiyatın hiç bir zaman yeri yoktur.

haylaz sohbet
Haylaz Sohbet, Haylaz Sohbet Odaları, Haylaz Sohbet Sitesi, Haylaz Sohbet Siteleri, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Sohbet Ortamları,
Sohbet Ortamları

Sohbet Ortamları ile beraber sizlerinde biraz uyanık olarak takıldığınız sohbet odaları üzerinde bir düşünmenizi isteriz. Neden ücretli sohbet odalarını tercih ediyorsunuz? Bir çok sohbet sunucuları sizlere kısıtlı yetki vererek uçuk fiyatlarla sizlere sohbet ortamlarında yetki verdiğinizin farkıda değilsiniz. Gözlerinizi biraz açarak ben ne yapıyorum diye kendinize sorun. Sohbet sitesi mi arıyorsunuz o halde tam yerindesiniz. YuzukSohbet.Com Sohbet Ortamları siz kullanıcılardan tek kuruş talep etmeden sohbet siteleri üzerinde ücretsiz sohbet etmenize ev sahipliği yapmaktadır. IRC Sohbet kanalları, IRC Sohbet sunucuları bitmedi, bitmeyecekte. Ne kadar baltalansa baltalansın Yuzuk Sohbet olarak sohbet hizmetleri sunmaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Gurbet Sohbet

Gurbet Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Gurbet Sohbet Sohbet odalarımızda bulunan kullanıcılarımızın bir çoğu Türkiye’de olsa da yurt dışından sohbet sunucularımıza giriş yaparak Türkiye hasreti çeken birçok kullanıcı bulunmaktadır. Peki >>>

No Resim

Özlem Sohbet

Özlem Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Özlem Sohbet Özlemek tek kelime yedi harften ibaret olsa da ne kadar şey barındırır içinde.. Hepimizin hayatı bir çok şeyi özlemekle geçer. Bana Göre >>>

No Resim

RakipSiz Sohbet

RakipSiz Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. RakipSiz Sohbet Sohbet odalarımızın isminin eski olmasıyla beraber sohbet odaları arasında en iyi olan yuzuk sohbet odalarımız rakipsiz sohbet sitesine hoş geldiniz. Rakipsiz sohbet >>>

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE