Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

ZChat PC/Mobil Sürüm

PC Sürümle Bağlan

Yeni Mobil Sürümle Bağlan

Eski Sürümle Bağlan

Google Uygulamamızı Denediniz mi?

Play Store App Store


IRC Sohbet

IRC Sohbet
22/12/2019 Yorum Yok Sohbet admin
74 / 100

IRC Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

IRC Sohbet

irc sohbet odaları geçmişten beri kullanılan bir sistem olmasıyla beraber sosyal medya daha piyasada yokken kullanılan bir chat sistemiydi. Yıl 2019 – 2020 olmasına rağmen sosyal medya üzerine takılmayan irc sohbet odalarına gönül vermiş kullanıcılar ile dolup taşmaktadır.

IRC Sohbet odalarında Sohbet etmek

irc sohbet odalarında sohbet etmek sosyal medya’ya yönelik daha kolay bir sistemdir. IRC Sohbet sunucuları tamamen kullanıcının rahatlıkla sohbet edebilmesi amacıyla kurulan bir arkadaşlık, sohbet platformudur. IRC Sohbet odalarında sosyal medya üzerinde yapamadıklarınızı yapabilirsiniz. İnsanların sohbet etmelerini izleyip, oyun oynadıklarını seyredebilirsiniz.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%
sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet sitesi, chat sitesi, mobil sohbet, mobil chat, sohbet chat odaları, irc sohbet, irc chat, irc mobil sohbet,
IRC Özel Sohbet

irc özel sohbet odalarımız sayesinde sanal alemde yeni tanıştığınız her kim olursa olsun ister genel sohbet üzerinden isterseniz özel sohbet odalarımız üzerinden sohbet edebilirsiniz. Özel kelimesi adı üstünde özel olduğu için sadece 2 kişinin kullanabildiği bir özel ortamdır.

Ücretsiz IRC Sohbet odaları

Sanal alemde hala kullanılmaya devam eden ve uzun yıllar daha süre içerisinde kullanılması planlanan, gözlemlenen asıl anlamı internet relay chat olmasıyla beraber kullanıcıların gönlünde bir zamanlar taht kuran ve en güzel arkadaşlıkların olduğu, sevgililerin olduğu bu sisteme sizlerinde katılmasını isteriz.

İlginizi Çekebilir

Etiket
Yazar

Yorum Yazarak Bize Destek Olun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir