Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

ZChat PC/Mobil Sürüm

PC Sürümle Bağlan

Yeni Mobil Sürümle Bağlan

Eski Sürümle Bağlan

Google Uygulamamızı Denediniz mi?

Play Store App Store


Kelebek Chat

Kelebek Chat
30/12/2019 Yorum Yok Sohbet,Sohbet Odaları,Sohbet Sitesi admin
82 / 100

Kelebek Chat makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Kelebek Chat

Kelebek Chat odaları sanal alemin en eski sitesi olan kelebektr sohbet sunucuları ile birleşerek daha nezih bir sohbet sunucusu oluşturmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Kelebek Chat odaları ile insanlar ile sohbet etmek, onlarla tanışmak ve iyi zamanlar geçirmek için ideal bir ortam sağlamaktadır.

Sanal Alemin En Eski Sohbet Sitesi Kelebek Sohbet

Sanal alemde yukarıda’da belirttiğimiz üzere kelebektr sohbet odaları türkiye’nin sayılı irc sohbet odaları olarak yer alan türkiye’nin en eski sohbet sitelerinden biridir. Kelebek sohbet odaları herzaman kaliteli kullanıcıları ve sohbet ortamı sayesinde kullanıcıların göz bebeği olmaya devam edecektir.

kelebek chat

Kelebek Sohbet odalarında Sohbet Etmek

Kelebek sohbet odalarına ücretsiz olarak giriş yapıldığı gibi sadece takma isme ihtiyaç duymaktadır. Sohbet odalarımıza giriş yaparken nick yani rumuz olarak adlandırdığımız isimler ile sizlere hitab edilmekte, seslenilmektedir.

Sohbet

Sohbet sitesi olarak siz kullanıcılarımıza yıl başının gelmesiyle beraber birçok güzellikler sunmaktayız. Kanal ortamında en fazla sohbet eden, konuşan kişilere farklı, çeşitli ödüller sunulmaktadır. Sizlerde sohbet ortamında ben iyiyim klavyem güçlü, yazı yazabilirim diyorsanız ödüllermizden faydalanabilirsiniz. Şimdiden herkeze hoş sohbetler dileriz. Kelebek sohbet yönetimi.

İlginizi Çekebilir

Etiket
Yazar

Yorum Yazarak Bize Destek Olun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir