gtag('config', 'AW-11159011260');  

Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Web Sürüm (Yeni)

PC & Mobil Sürüm v2

Mobil v2 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


mIRC Sohbet Odaları

admin Ocak 15 2021  Etiket: , , , Yorum Yok

mIRC Sohbet Odaları

mIRC Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

mIRC Sohbet Odaları

Kimi zaman cep telefonlarımızdan sohbet odaları üzerine giriş yapmaya benim gibi alışamayanlar vardır diye umuyorum. Bizler bilgisayar kullanıcısı olarak sohbet ortamına devamlı olarak bilgisayar üzerinden giriş yaptığımız için Cep telefonlarından kanal ortamına girdiğimiz zaman sanki elimizdeki oyuncakmış gibi geliyor. Ekran yazıları küçük ve yazması bir hayli zor geliyor. Tabi ki bu benim kendi şahsi durumum. Belki sizler her iki şekilde de rahat edebiliyorsunuzdur kim bilir. En iyisi bilgisayar üzerinden giriş yapmak diyebilirim. Büyük ekranlar hele bir de Mirc Script ile giriş yapıldığında değmeyin keyfinize. Masanın üstünde çay ve karşınızda sohbet odası yazışmaları okuyorsunuz..

mIRC Sohbet Sitesi

Mirc Scriptler artık günümüzde pek kullanılmasa bile bu tarz eklentilerin, programların bağımlıları var elbette. Onlar olmadan rahatsız olan kişiler var. Ne de olsa mirc yapımcıları artık yeni sürümleri devam ettiremiyorlar. Bizlerse sadece eski sürümlere eklentiler ekleyerek yani kod ekleyerek kullanmaya devam ediyoruz. Bazen renklendiriyor, bazen de sade biçimde kullanmayı tercih ediyoruz. mIRC Sohbet Odalarına sadece mirc üzerinden girmiyorsunuz. Cep telefonlarınızdan bağlantı kurabildiğiniz gibi aynı zamanda web sohbet sayfamız üzerinden de girişler yapabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan Web Appletimiz sayesinde hem cep telefonu, hem de bilgisayarların kullanılmasına göre hazırlanmış, dizayn edilmiştir.

mIRC Sohbet Odaları

mIRC Sohbet, mIRC Chat, mIRC Sohbet Odaları, mIRC Sohbet Sitesi,

mIRC Sohbet

mIRC çok eski bir programdır aslında. Bilgisayarınız ile sohbet siteleri arasında bulunan bağlantıyı sağlar. Bir mIRC Programından yüzlerde sohbet kanalına bağlantı kurabiliyordunuz. Eskiler bu durumu çok iyi bilir. Bu yüzden hayatımızın her köşesinde nostalji olarak durmaya devam edecektir. Bilgisayarların yerini nasıl mobil cep telefonları aldı ve mobil sohbetin önemi artmışsa mIRC Script programlarının da yerini artık web sohbetler aldı. Yani web üzerinden giriş yapan kullanıcılar artık oraları daha çok tercih etmektedirler. Şimdiden herkese hoş sohbetler ve keyifli dakikalar geçirmenizi diliyoruz. Bizleri Google arama motorlarında mIRC Sohbet, mIRC Chat, mIRC Sohbet Odaları, mIRC Sohbet Sitesi, gibi kelimelerle devamlı olarak bulabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Sohbet Kimi insan, sohbet kanallarına giriş yapacakları zaman tereddüt yaşayabilirler. Bu insanlar aslında birinden korktuklarından değil, insanlara güvenemediklerinden kaynaklıdır. Samimi insanlarla bedava sohbet >>>

No Resim

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Chat Siteleri Genellikle sohbet odalarında sohbet etmeyen insanlardan biraz uzak durulur. Çekimser davranılır. Bu nedenle arkadaş edinecek birini bulmanın çok zorlaştığı görülmektedir. >>>

No Resim

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Yetişkin Sohbet Odaları Sanal alemde sohbet siteleri üzerinde genel olarak yabancı hem de yetişkin insanlarla sohbet etmek gerekebilir. Yaşıtınız bazen sizi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2023 YuzukSohbet.Com