Mynet Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Mynet Sohbet

Mynet Sohbet, Sanal alemde herzaman geçmişi olan bir sohbet sitesi olmakla beraber bir süre sonra bazı sıkıntılardan dolayı kapanan mynet sohbet kullanıcılarını o dönemler baya bir üzmüştü. Neredeyse sanal alemin devamlı olarak takıldığı bir sohbet sitesi idi. Ne kadar sohbet etmek istesek bile sohbet sitesine kolaylıkla giremezdik. IRC Sohbet sunucularının ozamanları kapasitesi belliydi. 2000 3000 kişi gibi durumlara ulaştığı zaman sitelere pek giriş olmuyor statüs üzerinde beklediğimiz zamanlar olurdu 1 kişi düşsede onun yerine biz girsek diye. Ozamanki sohbet sunucuları şimdiki durumlara göre daha iyiydi, zevkliydi, kalabalıklar arasında karışıp giden unutulan bir çok söz vardı.

Mynet Sohbet Odaları

Mynet Sohbet Odaları, kullanıcılara herzaman doslukları, sohbetleri öğreten bir sohbet sitesiydi. Her kullanıcı düzgünmüydü tabiki değildi meyve kasasının içinde bir çürük olunca hepsini etkiliyor bir zaman sora biliyorsunuz. Yuzuksohbet.Com Mynet Sohbet Odalarında’da o çürükleri teker teker ayıklayarak aynı yuzuk sohbet sitesinin yaptığı gibi kullanıcılarına daha nezih bir ortam sunmaya çalışıyordu. Fakat nereye kadar gitti diyecek olursanız kısa sürdü tabiki. Ne Mynet Sohbet Odaları kaldı nede ordaki sıcakkanlı, sıcak sohbet eden insanlardan eser kaldı. Sanalımı bıraktılar evet bir çoğu bıraksada parmakla sayılacak bir kaç kişi kalsada onlarda bir çok sohbet odalarında yer almaya başladı.

mynet sohbet
Mynet Sohbet, Mynet Sohbet Odaları, Mynet Sohbet Sitesi, Mynet Sohbet Siteleri, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Sohbet Siteleri, Sohbet Platformu,
Mynet Sohbet Sitesi

Mynet Sohbet Sitesi üzerinde günümüzdeki gibi kolaylıkla op, sop, admin olmak zordu hatta imkansıza yakındı diyebiliriz. Düşünün 3000 kişinin bulunduğu bir sohbet sitesinde farkedilmiyorsunuz bile. Yönetimlerde tanıdıklarınız yok ise bu durum zaten bir hayal. Günlerce gece gündüz demeden sohbet ettiğimiz sohbet odaları gelir aklımıza. Parmaklarımız ağrıyana kadar sohbet edildiği o güzel dönemlerin yerini artık ne yazıkki yeni nesillerin değişmesi üzerine son buldu diyebiliriz. Unuttukmu hayır unutmadık çünkü o senelerdeki sohbetleri hiç bişeye değişilmiyor maalesef. Günlerce yazı yazıyorsunuz sohbet ediyorsunuz bir voice almak için, op almak için.. Heleki sop olmak büyük bir hayaldi.

Sohbet

Sohbet, Mynet dönemlerinde evet güzel dedik ordaki zamanları hiç bişeye değişmeyiz dedik fakat irc herzaman sohbet kullanıcılarının bir vazgeçilmezidir. Sohbet etmek okadar güzeldir ki insanları birbirine bağlar, dostluklar oluşur hatta bu durumlar reel hayata bile yansır. Sohbet odalarında kurulan sohbetler, arkadaşlıklar, dostluklar reel hayatta bile devam eden kullanıcılarımız herzaman vardır ve var olmaya devam edecektir.. Çoğunun gözünde sohbet odaları ne kadar kötü bir yer olarak görülsede içine girip sohbet ettiğiniz zaman o durumların düşündüğünüz gibi olmadığını bizzat görebileceksiniz. Şimdiden herkeze hoş sohbetler ve iyi dakikalar geçirmenizi dileriz.

Aramalar : mynet sohbet, mynet chat, mynet sohbet odaları, mynet sohbet siteleri, mynet chat kanalları, eski mynet sohbet, mynet tam sohbet net, mynet chat sohbet, mynet 40 yaş sohbet, mynet 35 yaş sohbet, mynet çet, mynet sohbet chat sitesi, mynet kızlarla sohbet, mynet erkeklerle sohbet, mynet cinsel sohbet, mynet yaş sohbet, eski mynet sohbet com, geveze mynet sohbet, zurna mynet sohbet, kalbim mynet sohbet, mynet sohbet giriş, mynet sohbet 18, sohbet eski mynet, mynet elazığ sohbet, mynet sivas sohbet odası, mynet kelebek sohbet, eski mynet sohbet odaları mynet mobil chat, mynet mobil sohbet, mynet cep chat


Makale Okuma Sayısı: 18 okunma

1 Comment

Paradise · 24/06/2020 at 6:39 AM

ahh ahh nerde o eski günler eskilerdeki mynet sohbet ortamını özlüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir