Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

ZChat PC/Mobil Sürüm

PC Sürümle Bağlan

Yeni Mobil Sürümle Bağlan

Eski Sürümle Bağlan

Google Uygulamamızı Denediniz mi?

Play Store App Store


Radyo Sohbet

Radyo Sohbet
01/01/2020 Yorum Yok Sohbet,Sohbet Odaları,Sohbet Sitesi admin
74 / 100

Radyo Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Radyo Sohbet

Radyolu sohbet odaları’mıza hoşgeldiniz. Sohbet odalarımızın sizlere vermiş olduğu keyfin yanı sıra online müzik dinlemek ve dinlerkende sohbet etmenin güzelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Bu durum sadece yuzuk sohbet odaları için geçerlidir.

Radyolu sohbet sitesi

Radyolu sohbet sitelerimizde online müzikler ile isterseniz web üzerinden isterseniz cep telefonlarıniz ile sohbet odalarımıza giriş yaparak sohbet esnasında istek şarkılar isteyebilirsiniz. Şarkılarımızın tamamen güncel olması ve dj’lerimiz tarafından devamlı olarak yenilenmektedir.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%
Radyo Sohbet istek hattı

Radyo sohbet odalarımızda istekleriniz dj odamıza online olarak yansıtılarak dj’lerimize ileterek sizlerde eşinize, dostunuza, arkadaşınıza, sevgilinize istek şarkılarda bulunarak onların gönüllerini feth edebilirsiniz. Radyo sistemimiz uzun senelerdir devamlı olarak online radyo hizmeti sunmaktadır.

Mobil Radyo Sohbet

Cep telefonlarınız ile sohbet odalarımıza giriş yapabildiğiniz gibi çalan şarkılarımız ve radyo panellerimiz tamamen android mobil uyumludur. Zorlanmadan ve sıkılmadan istekler isteyerek şarkılarımızı devamlı olarak dinleyebilirsiniz. Şimdiden herkeze hoş sohbetler ve keyifli dakikalar dileriz. YuzukFM Yönetimi.

Etiket
Yazar

Yorum Yazarak Bize Destek Olun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir