gtag('config', 'AW-11159011260');  

Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Mobil Sürüm (Yeni)

PC & Mobil Sürüm v2

Mobil v2 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Sağlıklı Sohbet için 10 Taktik

admin Nisan 20 2021  Etiket: , , , , , , , , Yorum Yok

Sağlıklı Sohbet için 10 Taktik

Sağlıklı Sohbet için 10 Taktik makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sağlıklı Sohbet için 10 Taktik

Sohbet odalarının sanal alemde çoğalması sonucunda insanlarla diyalog kurmakta fazlalaştı. Dolayısı ile bir insanla düzgün muhabbetler etmek için bazı şeylere dikkat etmemiz gerekebilmektedir. Samimi sohbet edebileceğiniz insanları her zaman bulamıyorsunuz. O kadar çok kişinin olması veya olmaması önemli değildir aslında. Biraz güvenmek ve kaliteli bir sohbet etmek istiyor insanlarımızın canı. Tabi ki onlar da kendi açılarından bakıldığında haksız sayılmazlar. Peki insanlar nasıl davranmalı? Chat ortamında neler yapması gerekiyor ki insanlar mutlu olsunlar? Hadi bunlara bakalım…

sağlıklı sohbet için 10 taktik

Sağlıklı Sohbet için 10 Taktik, Sohbet etmek, Sağlıklı Sohbet etmek, Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Chat Odaları, Sohbet Sitesi, Chat Sitesi,

1- Sohbet odalarına giriş yaptığınız zaman bay yada bayan olarak ayırt etmeden sohbet ediyorsanız öncelikli olarak kibar olmalısınız. Karşınızdaki insanın güvenini kazanmak ve sizin de ona güven vermesi gerekmektedir.

2- Sohbet başlamadan veya başladıktan sonra uygun bir dille birşey istiyorsanız ve ya kendinizi tanıtmak istiyorsanız tamamen net ve uygun bir dille söylemeniz gerekecektir. Çok abartıya kaçmadan, karşınızdaki insanı sıkmadan bunu başarmalısınız. Tabi ki o kişiye de söz hakkı vermelisiniz. Sadece siz konuşarak insanları sık boğaz etmemelisiniz.

3- Onları kandırmak ve o kişilerden çıkar sağlamak amacıyla sohbet etmemelisiniz. Söylediğiniz her sözün arkasında durmalısınız. Olası durumda kandırma yada tarafınıza aktarılmasını istediğiniz şeyler sohbet ortamlarında yasak olan şeylerdir. Tespit edilmesi durumunda tekrardan giriş yapamayabilirsiniz. Karşınızdaki insanın güvenini de böylece kaybetmiş olacaksınız.

4- Sohbet Sitelerine giriş yapıldığı zaman öncelikle kendinizi sorgulamalısınız. Ben neden buradayım? Amacım nedir? Sohbet etmek için mi giriyorsunuz yoksa erkekseniz kız tavlamak amacıyla mı? Bayansanız erkek arkadaşı edinmek için mi? yoksa sadece sohbet edenleri izleyerek canlı radyo dinlemek mi istiyorsunuz? O durumda sohbet edeceğiniz insanlara daha kolay yaklaşabilirsiniz.

5- Karşınızdaki insan bayan yada erkek olsun onu elde etmek için uğraşmamalısınız. Mesela bir sohbet sitesine girdiniz gözünüze bir bayan rumuzu kestirdiniz. Onunla sevgili olmak ve farklı şeyler istememelisiniz. Saygınızı bozmadan sohbet kuralları çerçevesinde sohbet etmek sizin tamamen yararınıza olacaktır. Sadece bulunduğunuz sohbet sitesi değil, diğer sohbet sitelerinde de kendinizi bilir şekilde davranmalısınız.

6- Yeni tanıştığınız insanlara yine bayan yada bay olmaksızın onlarla eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. www.yuzuksohbet.com sohbet odaları üzerinde ücretsiz olarak sunulan canlı radyomuz sayesinde onlara istekler isteyerek sohbetlerinizin daha güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

7- Sanal alemde bir çok insan sohbet siteleri üzerinde zaman geçirmektedir. Chat kanalları üzerinde edilen sohbetler kalıcı olmakla beraber bazı durumlarda ilişki başlamasına sebebiyet vermektedir. Kimisi bu ilişkiyi herkesten gizli yaşarken, kimisi de sohbet ortamında yani herkesin içerisinde yaşamayı tercih ederken, kanal genelinde yaşanan her ilişki, kısa sürede bitmeye mahkum bir ilişkidir düşüncesindeyiz. İlla ki size taş koymak isteyenler olacaktır.

8- Sohbet Sitelerinde sohbet ederken, karşınızdaki insana sürekli isteklerde bulunarak ve aceleci davranarak onları kırmayın üzmeyin. Yapabileceği şeyleri zaten size değer veriyorsa yapacaktır. Kendinizden o kişiyi soğutmamalısınız. Çok ciddi olmamalı, çokta şımarık olmamalısınız. Bu durum ileriki zamanlarda sohbetinizin daha da azalmasını sağlamaktadır.

9- Chat kanalları üzerinde biliyorsunuz ki eğlence botları bulunmaktadır. !söz !fal !çiçek tarzı komutlarla çalışmaktadırlar. Bir kız arkadaşınız var ise ve bu tarz şeyleri seviyorsa bunu ona yapabilirsiniz. Ama öncelikle sevip sevmediğini öğrenmelisiniz. Yoksa azar işitebilirsiniz. Kısacası ortak nokta edinmeye çalışmalı ve sohbetinizi o şekilde ilerletmelisiniz.

10- Daha önceden Chat odalarına giriş yapmamışsanız ve nasıl sohbet edeceğiniz hakkında bir fikriniz bulunmuyorsa o durumda yapılacak şey ortama alışmaktır. Ortama alışıldığı durumda sizler kanala giriş yaptığınız andan itibaren siz kullanıcıları karşılayan kişiler olacaktır. Hoş geldin, hoş buldum durumları ile başlayabilirsiniz sohbetinize. Umursamaz olmayın. Karşınızda bulunan insanlar da sizin gibi daha önceden bu sohbet kanalı üzerinde bilgileri bulunmamaktaydı. Yalnız olmadığınızı bilmeniz yeterlidir.

Yukarıda yazılan maddelere göre insanların keyifli sohbet edebilmesi amacıyla sitemiz tamamen mobil uyumlu olmakla beraber tüm cep telefonlarını destekleyen özelliği bulunmaktadır. Bilgisayar üzerinden ve cep telefonlarından sohbet etme keyfini bizimle beraber yaşayabilirsiniz. Google arama motorlarına www.yuzuksohbet.com yazmanız yeterlidir. Sadece bir rumuz alarak sohbet sitelerinde popüler birisi haline gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet ederek onların da sohbet sitemize dahil olmasını sağlayabilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli dakikalar geçirmesini dileriz.

chate baglan

chat, chat odaları, chat sitesi, kızlarla chat, erkeklerle chat, sohbet, sohbet odaları, sohbet sitesi, kızlarla sohbet, erkeklerle sohbet,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Sohbet Kimi insan, sohbet kanallarına giriş yapacakları zaman tereddüt yaşayabilirler. Bu insanlar aslında birinden korktuklarından değil, insanlara güvenemediklerinden kaynaklıdır. Samimi insanlarla bedava sohbet >>>

No Resim

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Chat Siteleri Genellikle sohbet odalarında sohbet etmeyen insanlardan biraz uzak durulur. Çekimser davranılır. Bu nedenle arkadaş edinecek birini bulmanın çok zorlaştığı görülmektedir. >>>

No Resim

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Yetişkin Sohbet Odaları Sanal alemde sohbet siteleri üzerinde genel olarak yabancı hem de yetişkin insanlarla sohbet etmek gerekebilir. Yaşıtınız bazen sizi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE