gtag('config', 'AW-11159011260');  

Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Web Sürüm (Yeni)

PC & Mobil Sürüm v2

Mobil v2 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Sohbet Chat Siteleri

admin Ekim 24 2020  Etiket: , , , , , , , , , 1 Yorum

Sohbet Chat Siteleri

Sohbet Chat Siteleri

Hayatımıza Devamlı olarak yeni yeni sohbet siteleri girmektedir. Kimisi uzun seneler boyunca aktif kalabilmeyi becerirken, diğer siteler daha ayını veya senesini doldurmadan kapatılmaktadır. Aslında nevi bellidir bunun sebebi. Sohbet siteleri keşke açtım bitti kullanıcılar her yerden gelecek diye düşünerek hareket ettiğimiz gibi olsaydı keşke.. Ama ne yazık ki öyle değil maalesef. Sadece Sohbet, Chat Siteleri için geçerli değildir bu durum. Google arama motorlarında olan ne kadar sohbet, Chat Sitesi varsa hepsi için geçerlidir. Web sayfalarının devamlı güncellenmesi gerektiği gibi Google arama motorlarında daha da yukarıda olmamıza neden olmaktadır. Sohbet Chat Siteleri denildiği zaman akıllara sohbet etmek, yeni insanlarla tanışmak gelse de aslında arka planda neler olduğunun hangi emekler verildiğinin sohbet kullanıcıları için hiç bir önemi ne yazık ki yoktur.

% title%% count (alt)% -% dosyaadı%

Sohbet Odaları

Sohbet Odalarında Onlar sadece sohbetini eder, bayanlara yada erkeklere takılarak, Skype, Telefon numaraları yada sosyal medya adreslerini alarak sessizce uzaklaşan kullanıcılar her zaman olmuştur ve olmaya devam edeceklerdir. Yıl olmuş 2020 evet. Uzun senelerdir Sohbet Siteleri üzerinde yer almamız ile beraber eski zamanlardaki Chat sitelerinden hiç bir zaman eser kalmadı. Üzücü bir durum mu? Tabi ki evet. Eski sohbet sitelerine girmek isteseniz bile giremiyordunuz. O kadar yoğun sohbet siteleri vardı ki bundan 10 sene öncelerine dayanan veya daha fazla. Bir kullanıcı sohbet ortamından düşse de statüste beklerken bizi sohbet kanallarına alması için beklerdik. 2020 Yılı bizlere ne kadar kötü bir yıl yaşatsa da elbette ki eski zamanları çok özlüyoruz.

Sohbet Sitesi

İnsanların sıcak kanlılığı ile gırgır şamata sohbet etmenin farkı vardı. Günümüzle kıyaslanamayacak sohbet siteleri ne yazık ki eski zamanları ne yazık ki aratıyor. Yeni nesille gelen sohbet siteleri, teknolojinin hızla ilerlemesi sonucunda devamlı gelişmekte ve daha derli toplu bir hal almaktadır. Fakat ne kadar düzgün olsa da eski kullanıcıları bulmaktan yana daha yeni nesil hiç bir şeyi umursamadan yukarıda da yazdığımız gibi sohbet kanallarına giriş yapacak olan bay bayan kullanıcıların her zaman farklı amaçları olmaktadır. Kimi zaman başarırlar, kimi zaman burası olmasa bile Google arama motorlarında farklı bir sohbet sitesi arayışı içine girerler.

sohbet chat siteleri

Sohbet Siteleri

Hani derler ya kurt kocayınca onun bunun oyuncağı olurmuş evet o doğru bir söz ne yazık ki. Hayatımızı kolaylaştırma yönünde açılan bu sohbet odaları, bizim insanlarımızı daha iyi anlamamıza sebep oldu. Kimi zaman aynı yerde oturup, aynı kaptan yemek yediğimiz insanlar, kimileri bu sanal alemi bırakarak farklı şeylere yöneldiler, kimileri de bu diyardan göçüp gittiler, kimileri de ben gerçek dostum diyerek insanların duygularıyla oynayarak bir amaç doğrultusunda yaptıkları bu zırvalıklardan kimisi başarılı oldu, kimisi olamadı. Bizim bir çizgimiz vardı. Adap nedir bilirdik. Konuşma tarzımıza çeki düzen verirdik. Yeri gelir güler eğlenir, yeri gelir bulunduğumuz ortamda elimizi taşın altına sokmasını bilirdik. Bunca zamandır sayısız sohbet sitelerinde görev almışımdır kısa süreli olarak.

Sohbet Platformları

Her site sahibine sorunsuz olarak koşup yardımlarımızı etmişizdir. İnsan oğlu işte çiğ süt emmiştir derler ya. Evet öyle maalesef. Herkesin işi bitene kadardı bu sanal alem. 2000’li yıllarda insanları tam anlamıyla ne yapmak istediklerini, ne amaçla sohbet ortamlarına giriş yaptıklarını çözerek, kendimizi ona göre ayarlamıştık. Yılın 2020 olmasıyla beraber artık sohbet siteleri hala hızlı bir şekilde açılıp kapanırken, her kapanan sohbet kanallarının arkasında yapılan Chatler, kalıcı arkadaşlıklar ve dostluklar aklımıza hala gelmektedir. Şimdi baksalar yolda görseler bile tanıyamazlar. Sanal alemde bulunan Chat Siteleri üzerinden ne yazık ki reel hayata geçişler çok az olmaktadır. Hani bayan bayan ile reel hayatta buluşur, oturur, kalkar, gezer tozar, erkeklerde aynı şekilde olurdu eskiden. Bir bayanla bir erkeğin reel hayatta buluşması çok zordu.

Kaliteli İnsanlarla Sohbet

Sohbet Ortamında Herkes bilinçliydi o zamanlar. Ayıp denen bir şey vardı. Ama şimdi ne ayıp kaldı ne bir şey. Chat Siteleri, Sohbet Siteleri bitti diye bir söylenti çıkmıştı bir zamanlar. Sosyal medyaların aktif olması ve IRC Sohbet kanallarında takılan kullanıcılar yavaş yavaş sosyal medya üzerinde takılmaya başlarken IRC Chat kanallarının kullanıcı sayıları daha da azalmaya başlamıştı. Bitti mi dediler ama bitmedi. Bitecek gibi de durmuyor. Sohbet ortamlarında görüyoruz ki hala iyi niyetli insanların olduğunu gördükçe kendimizi daha iyi hissediyoruz. Daha yeni nesillerin içerisinde de nadiren 3-5 tane iyi niyetli bay bayan kullanıcı her zaman bulunmuştur. Biz fazla insanların olmasından yana olmadık.

Donmadan Sohbet

Ücretsiz Sohbet

Ücretsiz Sohbet odalarında yani Sohbet Chat Sitelerinde takılan her kullanıcı, kimse demez ki burada verilen bir emek var. Bu emeği hiçe saymak bize hiç yakışmaz. Düzgün bir şekilde sohbet edelim veya bizde onlar gibi elimizi taşın altına sokalım düşüncesi maalesef günümüz üzerinde kimsede olmayan bir özelliktir aslında. Bizler bunca senedir sohbet odalarında takılan eski kullanıcılar, yöneticiler olarak, hayretle izlemeye devam ediyoruz. Sohbet odalarının eskiden belirli bir kuralı yoktu pek fazla… Artık farklı farklı kurallar oluştu. Daha doğrusu oluşmak zorunda. Kendini bilmeden balıklama olarak sohbet ortamına giriş yapan o kadar çok insan var ki.

Aile Ortamında Sohbet

Aile ortamı olarak gördüğümüz sohbet ortamlarında arkadaşımız, dostumuz dediğimiz insanları kimseye yedirmedik, yedirmeyiz de. Sohbet odaları eskiden mobil uyumlu felan değildi. İnsanlar bilgisayarlar üzerinden bile zar zor girdiği web sohbet dönemleri neredeyse tam bir işkenceydi diyerek onunda notunu buraya düşmüş olalım. Bu makaleyi okuyan herkese teşekkürlerimi sunuyor, sanal alemde kendilerini geliştirmeleri için başarılar diliyorum. Kendini geliştirecek insanlara rastlamak bile zor artık herkes eğlencenin peşinde acaba nasıl kız tavlarız nasıl erkek elde ederiz düşüncesinde olsa da herkesin canı sağolsun…

Yorumlar (1 Yorum)

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


  Sosyal Medyada Paylaşın!

  Diğer Yazılar

  No Resim

  Bedava Sohbet

  Bedava Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Sohbet Kimi insan, sohbet kanallarına giriş yapacakları zaman tereddüt yaşayabilirler. Bu insanlar aslında birinden korktuklarından değil, insanlara güvenemediklerinden kaynaklıdır. Samimi insanlarla bedava sohbet >>>

  No Resim

  Bedava Chat Siteleri

  Bedava Chat Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Chat Siteleri Genellikle sohbet odalarında sohbet etmeyen insanlardan biraz uzak durulur. Çekimser davranılır. Bu nedenle arkadaş edinecek birini bulmanın çok zorlaştığı görülmektedir. >>>

  No Resim

  Bedava Yetişkin Sohbet Odaları

  Bedava Yetişkin Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Yetişkin Sohbet Odaları Sanal alemde sohbet siteleri üzerinde genel olarak yabancı hem de yetişkin insanlarla sohbet etmek gerekebilir. Yaşıtınız bazen sizi >>>

  Sohbet Sitesi;

  Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

  Sosyal Medyada Biz!

  Facebook
  Twitter
  İnstagram
  Youtube

  © Copyright 2023 YuzukSohbet.Com