gtag('config', 'AW-11159011260');  

Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Web Sürüm (Yeni)

PC & Mobil Sürüm v2

Mobil v2 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Sohbet Odaları Bilinmesi Gereken 5 Kural

admin Haziran 11 2021  Etiket: , , , Yorum Yok

Sohbet Odaları Bilinmesi Gereken 5 Kural

Sohbet Odaları Bilinmesi Gereken 5 Kural makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sohbet Odaları Bilinmesi Gereken 5 Kural

Sohbet odaları üzerinde bir çok insan gün içerisinde giriş çıkış yapmaktadır. Dolayısı ile sohbet kanalları üzerinde diğer sohbet sitelerine göre farklı farklı kuralları bulunmaktadır. Bu kurallar çerçevesinde edilen sohbetler genel anlamda iyi geçmektedir. İki insanın sohbet etmesi ile sohbet kanallarında edilen sohbetler bu yüzden kalıcı olabilir. Sizlerde kalıcı arkadaşlıklar kurmak ve dostluklar edinmek istiyorsanız bu yazımızı dikkatli olarak okumalısınız. Sohbet Odalarında bir çok insanın farklı amaçlarla sohbet sitelerini gezdiklerini biliyoruz. Bu durumda alt kısımda sizlere açıklamalı olarak sunduğumuz maddelerle kaliteli sohbetler yapabilirsiniz.

Kötü Rumuz Kullanımı

Sohbet kanallarında cinsel içerikli bu tarz şeylerin kullanımı yasaklanmış olmakla beraber hiç bir zaman bayan yada erkeğin sizin badnick olarak adlandırdığımız cinsel içerikli rumuzlar oldukça sizden uzaklaşacaklarını ve konuşmayacaklarını bildirmek isteriz. Kötü rumuz kullanımı sohbet kanallarında hoş karşılanmamak ile beraber cinsel içerik olduğundan kimse bu tarz şeylerin sohbetlerini bölmelerini istemezler. Dolayısı ile farklı rumuzlar alarak mesela isminiz ve ya sevdiğiniz bir şarkıcı olabilir yada lakabınız olabilir. Göze daha hoş gelen rumuzların kullanımı sohbet ortamlarında daha çekici olacağından emin olabilirsiniz. Koruma botları sayesinde Kötü rumuzların uzaklaştırılması sağlansa da yine de uzaklaştırılmak istemezsiniz öyle değil mi?

Sohbet Odaları Bilinmesi Gereken 5 Kural

Sohbet Odaları Bilinmesi Gereken 5 Kural, Sohbet Odalarında Nasıl Sohbet Edilir, Bayanlarla Nasıl Sohbet Edilir, Erkeklerle Nasıl Sohbet Edilir,

Küfür ve Hakaret içerikli Sohbetler

Sohbet kanallarında bulunan bir çok insan kaliteli sohbet etmek için sohbet kanallarında yer almaktadır. Bu yüzden Chat yaparken ve tanımadığınız insanlarla bile sohbet ederken onlara karşı zaten tanımıyorum diyerek hakaret içerikli kelimeler, cümleler kullanmamalısınız. Küfür etmek sadece sanal alemde olan bir şey olsa da can sıkıcı hale gelebilmektedir. Karşınızda bir bayana küfür etmiş olursanız o bayan sizinle bir daha konuşmaz. Karşılık bile vermez. Fakat bunu bir erkeğe yapmış olsanız karşılık alabilirsiniz. Bu durumda kavga başlar. Daha sonrada Sohbet edemeden uzaklaşmış olursunuz. Hakaret etmek ve küfürlü konuşmak bir insanın en son yapacağı şeydir aslında. Aciz olmaktan kaçınmalısınız düşüncesindeyiz.

Kayıt Olmadan Canlı Sohbet Yapabilmek

Sohbet kanallarına giriş yapılmasından itibaren rumuz kaydetmek yani şifrelemek ve ya profil oluşturmak gibi durumlara maruz kalmadan sadece rumuz yazarak sohbet kanallarında etkileşimde bulunabiliyorsunuz. Canlı canlı bire bir insanlarla sohbet etmek bu derece kolay olsa da bunu da maddelerimiz arasına eklemek ve insanları bilgilendirmek istedik.

Bayanlarla üslupsuz konuşmak

Sohbet kanallarında bayanlarla bir şeyler alıp verme isteği. Mesela bayanlardan telefon numarası almak yada onlardan skype, watsapp, instagram, gibi sosyal medyalar istemek yasak olmakla beraber, yeni tanıştığınız insanlarla bu tarz isteklerde bulunmak hem ayıp kaçar, hem de sohbetiniz ters tepebilir. Kişilerin sizden soğumasına izin vermemelisiniz. Sizlerde Google arama motorlarında daha fazla bu tarz makalelerimize denk gelebilirsiniz. İyi sohbetler.

sohbet odalarina giris

sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet sitesi, chat sitesi, mobil sohbet girişi,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Sohbet Kimi insan, sohbet kanallarına giriş yapacakları zaman tereddüt yaşayabilirler. Bu insanlar aslında birinden korktuklarından değil, insanlara güvenemediklerinden kaynaklıdır. Samimi insanlarla bedava sohbet >>>

No Resim

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Chat Siteleri Genellikle sohbet odalarında sohbet etmeyen insanlardan biraz uzak durulur. Çekimser davranılır. Bu nedenle arkadaş edinecek birini bulmanın çok zorlaştığı görülmektedir. >>>

No Resim

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Yetişkin Sohbet Odaları Sanal alemde sohbet siteleri üzerinde genel olarak yabancı hem de yetişkin insanlarla sohbet etmek gerekebilir. Yaşıtınız bazen sizi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2023 YuzukSohbet.Com