gtag('config', 'AW-11159011260');  

Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Web Sürüm (Yeni)

PC & Mobil Sürüm v2

Mobil v2 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Sohbet Odaları Kuralları

admin Temmuz 15 2021  Etiket: , , , , , , , , Yorum Yok

Sohbet Odaları Kuralları

Sohbet Odaları Kuralları hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sohbet Odaları Kuralları

Site Geneli ve Sohbet Odası Kuralları

 • Yerel yasaların ne dediğine bakılmaksızın sohbetimizi veya web sitemizin herhangi bir özelliğini kullanmak için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız. Yüzük Sohbet Odalarına yaşını büyük olarak gösteren bay bayan kullanıcıların tespit edilmesi durumunda sohbet kanallarından uzaklaştırılması sağlanırken, sohbet odaları olarak yaşını büyük gösteren kişilerin sorumluluklarını almamaktadır.
 • Sohbet kanallarında edilen her sohbet kelimesi tamamen yazan kişilere aittir. Hakaret, küfür, insanları aşağılama, onlara tepeden bakma, ezme, küçük düşürücü kelimeler söylemek yada düşürmek, onların zaaflarından faydalanmak, kişisel bilgilerini ele geçirmeye çalışmak veya teşebbüs etmek yasaktır.
 • Telefon numaraları, posta adresleri, e-posta adresleri ve diğer hizmet tanıtıcıları/kullanıcı adları burada paylaşılmamalıdır.
 • İçeriği kullanmanıza izin vermeyen, telif hakkıyla korunan içeriği paylaşamazsınız. Bu, diğer özel kişiler tarafından sizinle paylaşılan içeriği (resimler, günlükler vb.) içerir.
 • Bu sitenin personelinin ve kullanıcılarının kanıtlanmış, kanıtlanabilir tacizine müsamaha gösterilmeyecektir. Telefon modeli ve bilgisayar modelinin yasaklanması ile beraber sınırsız olarak uzaklaştırılma sağlanacaktır.
  • Herhangi bir kullanıcının sizi engelleme girişimlerini engellemeye çalışmayın.
  • Özel görüşmeleri başkalarıyla paylaşmak taciz olarak kabul edilecektir.
 • Personel de dahil olmak üzere bu sitenin kullanıcılarının kimliğine bürünülmesine izin verilmeyecektir. Sizlere ben bu sitenin yöneticisiyim diyerek sizlerden ücret talep edenlere inanmayınız. Hemen yardım kanalımız olan #Operhelp odasına bildirimde bulununuz.
 • Flood şeklinde yazılar yazmayın. Diğer kullanıcıların sohbet etmelerini bozacak, kanal düzenini bozacak bu durumlara izin verilmez. Flood olarak reklam, ürün tanıtımı, insanlara satış yaparak para kazanma gibi durumlar söz konusu olamaz.
 • Bu hizmetin güvenliğine veya çalışmasına yönelik herhangi bir saldırıya müsamaha gösterilmeyecektir.
 • Gönderiler ve sohbet mesajları tamamen TÜRKÇE olmalıdır. Farklı dillerle yazılan yazılar anlaşılmadığı durumda ve ya Türkçe karşılığı verilmediğinde susturulma devreye girmektedir. İnsanların düşünceleri ve sohbetlerini değiştirmeye çalışmak yasaktır.
 • Kullanıcılar site yönetimine bir başka kullanıcıyı şikayet edebilir, rahatsız olduğu her şeyi paylaşabilirken, siteyi kötülemek ve ya insanları kötüleme durumunda sorgusuz sualsiz sohbet ortamından uzaklaştırılırlar.
Sohbet Odaları kuralları

Sohbet Odaları Kuralları, Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Chat Odaları, Sohbet Sitesi, Chat Sitesi, Muhabbet Odaları, Sohbet ve Chat kanalları,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Sohbet Kimi insan, sohbet kanallarına giriş yapacakları zaman tereddüt yaşayabilirler. Bu insanlar aslında birinden korktuklarından değil, insanlara güvenemediklerinden kaynaklıdır. Samimi insanlarla bedava sohbet >>>

No Resim

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Chat Siteleri Genellikle sohbet odalarında sohbet etmeyen insanlardan biraz uzak durulur. Çekimser davranılır. Bu nedenle arkadaş edinecek birini bulmanın çok zorlaştığı görülmektedir. >>>

No Resim

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Yetişkin Sohbet Odaları Sanal alemde sohbet siteleri üzerinde genel olarak yabancı hem de yetişkin insanlarla sohbet etmek gerekebilir. Yaşıtınız bazen sizi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2023 YuzukSohbet.Com