Sohbet Ortamında İlişki Yaşamak makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sohbet Ortamında İlişki Yaşamak

Sanal ortamlarda milyonlarca sohbet sitesi bulunmaktadır. Kimi Sohbet Siteleri kullanıcılarla dolup taşarken kimi Sohbet siteleri sanal ortamlarda sinek avlamak deyimiyle kimsenin olmadığı zamanlar olmaktadır. Sohbet ortamlarında kimsenin olmaması sanal alemin boş olduğu anlamına gelmiyor nede olsa. Sizler sohbet ortamlarında ne kadar bulunuyorsanız herkezde sizin kadar bulunuyor. Günümüz üzerinde korona virüsü (covid-19) ile dışarıya çıkamadığımız zamanlarda sohbet ortamlarında çene çalmaya, arkadaşlıklar kurmaya devam ediyoruz. Günümüzü Sohbet ortamlarında geçiriyoruz aslında. Bunlardan kimi zaman mutluysak, kimi zamanda insanları mutlu edemeyiz.

Sohbet Ortamında İlişki Yaşamak
Sohbet Sitesi İlişkileri, Sohbet Ortamında İlişki Yaşamak, Sanal hayatlar ve İlişkiler, Sanal İlişkiler, Sanal Aşklar, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Sohbet Siteleri, Sohbet Platformu,
Sohbet Sitesi İlişkileri

Aslında insanları mutlu etmeye çalışırken bazen yetişemediğimiz durumlar olabilmektedir. Sonuçta herkezi de mutlu edemiyoruz. Sanal ortamlarda hoşlandığınız birisi var ise hayat size güzel olabilmektedir. Mesela sohbet ortamında dikkatinizi çeken birisi var ve onunda size boş olmadığı zaman sohbet ortamında ilişkinizin başlamaması adına bir durum söz konusu olmamaktadır. Her zaman aklınızda olur. Sabah Gözünüzü onunla beraber açar, gece yatarkende sabah olmak bilmez onu düşünmekten. Bir nevi aşık oluyorsunuz ama bir çok kullanıcı bu aşk meşk meselelerini tamamen eğlence olarak görmektedir. Aslında ortalıkta bir aşk yoktur. Size varmış gibi göstererek eğlenmesine bakmaktadır.

Sanal hayatlar ve İlişkiler

Ya karşınızdaki insanın duyguları ? Onları hiç düşünüyor musunuz? Kız yada erkek farketmeden bunları düşünmeniz lazım. Evli yada bekar farketmeden sohbet ortamlarımızda bulunan bir çok kullanıcı da evli aslında. Kimileri bu durumu gizlerken, kimileri gizlemez. Benimle konuşacak kişi böyle konuşsun, beni böyle kabul etsin düşüncesindedir. Sanal ortamlarda heleki gerçek adını söylemeyen bir çok kişi vardır. Sanki gerçek isim söylendiğinde FBI gibi peşime düşecekler düşüncesindeler sanırım. Sanal ortam diyerek aslında bir kenara atmamak gerekiyor herşeyi. Yaşadığınız ilişkiler, yaşanan duygular tamamen gerçektir. İnsanlara bazen sevgimizi vermeyebiliyoruz.

Sanal İlişkiler

Sanal hayatımızda yaptığımız ilişkiler insanlara değer Verdiğimiz zaman belkide dozajını ayarlayamıyoruz. Bu da bayan yada erkekler üzerinde bazen baskı yapılıyor düşüncesine sürüklüyor insanı. Sanal alemde de olsa aşk güzel şeydir. Her şeyinizi onunla paylaşıp, onunda sizinle paylaşması, gece beraber aynı zamanda uyumak, sabah kalktığınız zaman günaydın mesajları insanları elbet mutlu edecek hareketlerdir bunlar. Sizlerinde elbette ki sanal ortamlarda bir ilişkisi olmuştur. Sanal ortamda tanışarak reel hayatlarında evlenen bir çok kişi vardır. Bu tamamen sizin elinizdedir aslında. Karşınızdaki insanı sevmek, ondan hoşlanmak, güzel vakitler geçirmek sizin elinizde olan bir şeydir.

Sanal Aşklar

Sanal Aşklar, Aşkın tek taraflı olduğu zamanlarda olabilmektedir. Karşılıksız aşk… Siz seversiniz, o seviyormuş gibi yapar. O Seviyor, siz seviyormuş gibi yaparsınız. Bu kötü bir durumdur. Bir insanı ya seversiniz ya sevmezsiniz. Sevmiyorsanız sevmiyorum diyebilirsiniz. Bunu yüzüne karşı söylemeniz sizin seviyormuş gibi yapmanızdan daha az acı verir insana. Sohbet ortamlarımızda bulunan her kullanıcıya değer vermekle beraber sizlerde unutmayınız ki her nickin arkasında bir insan vardır.


Makale Okuma Sayısı: 33 okunma

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir