gtag('config', 'AW-11159011260');  

Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Mobil Sürüm (Yeni)

PC & Mobil Sürüm v2

Mobil v2 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Sohbet Siteleri

admin Temmuz 7 2021  Etiket: , , , , , , , , Yorum Yok

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri, Günümüz çağında yaygın olarak kullanılan, internetin faydalı olduğu gibi yararlı yönleri vardır. Küçük yaştan itibaren internet kullanan bireylerin ağırlıklı olarak Google gibi arama motorlarında, sohbet siteleri, sohbet Odaları, Chat Odaları, Sohbet Kanalları gibi kelimeleri aramaktadır. Sohbet Siteleri genellikte anonim olarak sohbet edebilme imkanı sunmaktadır. Anonim olarak Chat yapan kullanıcılar karşısındaki kullanıcıyı kendini tanıtmadan sohbet edebilir. Sohbet sitelerinde ağırlıklı olarak bekar kişilerin giriş yaptığını, evli kişiler ise yeni atraksiyonlar aradığı yapılan araştırmalara göre tespit edilmiştir. Sohbet Odaları bay bayan kullanıcılara hitap ettiği gibi, aynı zamanda bekarlar ve evlilere de hitap etmektedir. Siz kullanıcılarımızın daha rahat ve güvenli bir sohbet ortamı oluşturarak, kullanıcıların rahat sohbet etmelerini istiyoruz. Sohbet siteleri, tamamen güvenli olduğu söylense de çokta fazla güvenli değildir. Sohbet sitelerinde güvenlikler genelde yapay zeka sistemi denilen “mIRC Socket” gibi programla ile yapılan mIRC botlardan oluşmaktadır.

Sohbet Sitelerine Giriş

Sohbet siteleri genelde Internet Relay Chat kısaca herkesin bildiği IRC tabanlıdır. IRC tabanlı sohbet sitelerine giriş yapabilmek için bilgisayarınız mIRC programı indirebilir veya mIRC Script indirmeden bilgisayarlardan internet tarayacıları Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox ve Opera gibi tarayıcılar kullanarak girilebilir. Tarayacı üzerinden sohbet sitesine girebilmek için sitenin sohbet yazılımı aktif olması gerekmektedir. Sohbet yazılımı olarak “qwebirc” altyapısı kullanılan python ile kodlanmış appletler kullanılmaktadır. Günümüzde qwebirc alternatifi olarak bir çok applet mevcuttur. Ücretsiz olarak öne çıkan qwebirc appletler harici ücretli olarak kodlanan zChat, zSohbet, JSistem, Chatv2 gibi bir çok ücretli appletler mevcuttur.
Sohbet sitelerine mobil üzerinden giriş yapabilmek için ise, telefonunuza AndroIRC, yaIRC gibi uygulamalar kurabilirsiniz. Uygulama kurmadan sohbete girmek istiyorsanız telefonunuzun tarayıcısından mobil uyumlu siteye giriş yaparak mobil sohbet giriş bölümünden sohbete bağlanabilir ve güvenli şekilde sohbet edebilirsiniz.

Sohbet Eğlence Odaları

Sohbet sitelerine giriş yapanların bir bölümü Chat yapmaktan ziyade eğlenceli vakit geçirmek için giriş yaptığı yapılan araştırmalarda görülmüştür. Sohbet kullanıcılarının bir çoğu eğlence, oyun, kelime, yarisma, carkifelek, islami oyun, moos, osym gibi eğlence odalarında genel kültürünü geliştirip eğlenceli vakitler geçirebilmektedir. Bu kullanıcılar eğlence odalarında ki puanlama sistemi ile birbirleri ile yarışarak rekabete girmektedir. Sohbet etmek dışında sadece bu kanallara giren milyonlarca kullanıcı vardır.

Şehir Sohbet Siteleri

Sohbet sitelerine bağlanan bir çok kullanıcının memleket odalarına giriş yaptığı ve kendi memleketinden olan kişilerle sohbet etmek istediği görülmüştür. Ağırlıklı olarak büyükşehirler başta olmak üzere bir çok sohbet sitesi mevcuttur. Bu sohbet sitelerinden bazıları şunlardır;

ADANA SOHBET SİTESİ

Adana iline özel olarak hazırlanan ADANA SOHBET SİTESİ kullanıcılarına Adana ile ilgili bilgiler vermekte olup, hemşehrileri ile sohbet etmek isteyen herkesi burada bulabileceğiniz bir sohbet platformudur.

ADIYAMAN SOHBET SİTESİ

Adıyaman iline özel olarak hazırlanan ADIYAMAN SOHBET SİTESİ kullanıcılarına Adıyaman ile ilgili bilgiler vermekte olup, hemşehrileri ile sohbet etmek isteyen herkesi burada bulabileceğiniz bir sohbet platformudur.

AFYONKARAHİSAR SOHBET SİTESİ

Afyon iline özel olarak hazırlanan AFYON SOHBET SİTESİ kullanıcılarına Afyon ile ilgili bilgiler vermekte olup, hemşehrileri ile sohbet etmek isteyen herkesi burada bulabileceğiniz bir sohbet platformudur.

AĞRI SOHBET SİTESİ

Ağrı iline özel olarak hazırlanan AĞRI SOHBET SİTESİ kullanıcılarına AĞRI ile ilgili bilgiler vermekte olup, hemşehrileri ile sohbet etmek isteyen herkesi burada bulabileceğiniz bir sohbet platformudur.

AMASYA SOHBET SİTESİ

Amasya iline özel olarak hazırlanan AMASYA SOHBET SİTESİ kullanıcılarına Amasya ile ilgili bilgiler vermekte olup, hemşehrileri ile sohbet etmek isteyen herkesi burada bulabileceğiniz bir sohbet platformudur.

ANKARA SOHBET SİTESİ

Türkiyemizin başkenti olan ANKARA iline özel olarak hazırlanan ANKARA SOHBET SİTESİ kullanıcılarına Başkentimiz Ankara ile ilgili bilgiler vermekte olup, hemşehrileri ile sohbet etmek isteyen herkesi burada bulabileceğiniz bir sohbet platformudur.

ANTALYA SOHBET SİTESİ

Antalya iline özel olarak hazırlanan ANTALYA SOHBET SİTESİ kullanıcılarına ANTALYA ile ilgili bilgiler vermekte olup, hemşehrileri ile sohbet etmek isteyen herkesi burada bulabileceğiniz bir sohbet platformudur.

ARTVİN SOHBET SİTESİ

Artvin iline özel olarak hazırlanan ARTVİN SOHBET SİTESİ kullanıcılarına Artvin ile ilgili bilgiler vermekte olup, hemşehrileri ile sohbet etmek isteyen herkesi burada bulabileceğiniz bir sohbet platformudur.

AYDIN SOHBET SİTESİ

Aydın iline özel olarak hazırlanan AYDIN SOHBET SİTESİ kullanıcılarına Aydın ile ilgili bilgiler vermekte olup, hemşehrileri ile sohbet etmek isteyen herkesi burada bulabileceğiniz bir sohbet platformudur.

BALIKESİR SOHBET SİTESİ

Balıkesir iline özel olarak hazırlanan BALIKESİR SOHBET SİTESİ kullanıcılarına Balıkesir ile ilgili bilgiler vermekte olup, hemşehrileri ile sohbet etmek isteyen herkesi burada bulabileceğiniz bir sohbet platformudur.

sohbet siteleri

Sohbet, Chat, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Sohbet Kanalları, Chat odaları, Chat Siteleri, Sohbet ve Chat Odaları, Ücretsiz Sohbet Odaları,

BİLECİK SOHBET SİTESİ
BİNGÖL SOHBET SİTESİ
BİTLİS SOHBET SİTESİ
BOLU SOHBET SİTESİ
BURDUR SOHBET SİTESİ
BURSA SOHBET SİTESİ
ÇANAKKALE SOHBET SİTESİ
ÇANKIRI SOHBET SİTESİ
ÇORUM SOHBET SİTESİ
DENİZLİ SOHBET SİTESİ
DİYARBAKIR SOHBET SİTESİ
EDİRNE SOHBET SİTESİ
ELAZIĞ SOHBET SİTESİ
ERZİNCAN SOHBET SİTESİ
ERZURUM SOHBET SİTESİ
ESKİŞEHİR SOHBET SİTESİ
GAZİANTEP SOHBET SİTESİ
GİRESUN SOHBET SİTESİ
GÜMÜŞHANE SOHBET SİTESİ
HAKKARİ SOHBET SİTESİ
HATAY SOHBET SİTESİ
ISPARTA SOHBET SİTESİ
MERSİN SOHBET SİTESİ
İSTANBUL SOHBET SİTESİ
İZMİR SOHBET SİTESİ
KARS SOHBET SİTESİ
KASTAMONU SOHBET SİTESİ
KAYSERİ SOHBET SİTESİ
KIRKLARELİ SOHBET SİTESİ
KIRŞEHİR SOHBET SİTESİ
KOCAELİ SOHBET SİTESİ
KONYA SOHBET SİTESİ
KÜTAHYA SOHBET SİTESİ
MALATYA SOHBET SİTESİ
MANİSA SOHBET SİTESİ
KAHRAMANMARAŞ SOHBET SİTESİ
MARDİN SOHBET SİTESİ
MUĞLA SOHBET SİTESİ
MUŞ SOHBET SİTESİ
NEVŞEHİR SOHBET SİTESİ
NİĞDE SOHBET SİTESİ
ORDU SOHBET SİTESİ
RİZE SOHBET SİTESİ
SAKARYA SOHBET SİTESİ
SAMSUN SOHBET SİTESİ
SİİRT SOHBET SİTESİ
SİNOP SOHBET SİTESİ
SİVAS SOHBET SİTESİ
TEKİRDAĞ SOHBET SİTESİ
TOKAT SOHBET SİTESİ
TRABZON SOHBET SİTESİ
TUNCELİ SOHBET SİTESİ
ŞANLIURFA SOHBET SİTESİ
UŞAK SOHBET SİTESİ
VAN SOHBET SİTESİ
YOZGAT SOHBET SİTESİ
ZONGULDAK SOHBET SİTESİ
AKSARAY SOHBET SİTESİ
BAYBURT SOHBET SİTESİ
KARAMAN SOHBET SİTESİ
KIRIKKALE SOHBET SİTESİ
BATMAN SOHBET SİTESİ
ŞIRNAK SOHBET SİTESİ
BARTIN SOHBET SİTESİ
ARDAHAN SOHBET SİTESİ
IĞDIR SOHBET SİTESİ
YALOVA SOHBET SİTESİ
KARABÜK SOHBET SİTESİ
KİLİS SOHBET SİTESİ
OSMANİYE SOHBET SİTESİ
DÜZCE SOHBET SİTESİ

sohbet odalarina giris

sohbet, chat, sohbet odaları, chat odaları, sohbet sitesi, chat sitesi, mobil sohbet girişi,

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Sohbet Kimi insan, sohbet kanallarına giriş yapacakları zaman tereddüt yaşayabilirler. Bu insanlar aslında birinden korktuklarından değil, insanlara güvenemediklerinden kaynaklıdır. Samimi insanlarla bedava sohbet >>>

No Resim

Bedava Chat Siteleri

Bedava Chat Siteleri makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Chat Siteleri Genellikle sohbet odalarında sohbet etmeyen insanlardan biraz uzak durulur. Çekimser davranılır. Bu nedenle arkadaş edinecek birini bulmanın çok zorlaştığı görülmektedir. >>>

No Resim

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları

Bedava Yetişkin Sohbet Odaları makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bedava Yetişkin Sohbet Odaları Sanal alemde sohbet siteleri üzerinde genel olarak yabancı hem de yetişkin insanlarla sohbet etmek gerekebilir. Yaşıtınız bazen sizi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE