Sohbet Girişi

Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.

PC & Mobil Sürüm (Yeni)

PC & Mobil Sürüm v2

Mobil v1 Eski Sürümle Bağlan

Ücretsiz Sohbet Sitesi

İnsanların Her zaman Daha Çok Eğlenmeleri Adına Hazırlanmış olan Sohbet Odalarımız Sizlere ücretsiz olarak Sunulmuştur. Mobil Uyumlu olan Sohbet Sitemizde Sizlerde Dilediğiniz kadar Sohbet Ederek Kalıcı Arkadaşlıklar Kurabileceğiniz Nezih Sohbet Platformuna Hoş Geldiniz.

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet, Her Türlü Cep Telefonlarını Destekleyen Yapısı Bulunmaktadır. Web Sohbet Üzerinden Girişler yaparak Sınırsız Sohbete Şahitlik Edebileceğiniz gibi, Sohbet Ederken Aynı zamanda Canlı Radyo Yayınlarımız sayesinde Sohbetinize Renk Katmaya Hazır mısınız?

Yeni Nesil Chat Odaları

Yeni Nesil Sohbet, Chat Odaları Kaliteli Zamanlar Geçirmek İçin Hazırlanmıştır. Dünyanın Dört Bir Yanından Giriş Yapan İnsanlarla Tanışarak Kalıcı Dostluklar Elde Etmek İçin Sizleri Sohbet Odalarımıza Davet Ediyoruz.

 mIRC İndir  Play Store


Zamane Sohbet

admin Haziran 3 2020  Etiket: , , , , , , , , Yorum Yok

Zamane Sohbet

Zamane Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Zamane Sohbet

Zamane Sohbet, sanal ortamda eski sohbet sitelerine zamane sohbet denildiği bilinmektedir. Zamane sohbet ortamlarında daha önceden takılan kullanıcılar sohbet ortamlarında hala bulunmalarıyla beraber Zamane sohbet sunucularımız eski bir yapıya sahip olmakla beraber tabi eski denildiğine bakılmamakla beraber YuzukSohbet.Com Zamane Sohbet Odaları teknoloji ile ilerlemektedir. Sadece içerik yönünden eski olan sohbet sunucularımızda bulunan kullanıcılarımız sohbet ortamlarını bu şekil sevmektedirler. Google arama motorları ve çeşitli arama motorlarında herkezin arattığı ve sorunsuz olarak sohbet ortamlarına bağlantı kuran kullanıcılarımız deneyimlerimizden ücretsiz olarak faydalanmak isteyen herkeze kapımız sonuna kadar açıktır.

Zamane Sohbet Odaları

Zamane Sohbet Odaları, Sohbet ortamlarımızda bay bayan kullanıcıların bulunması ve dünyanın her yerinden sorunsuz olarak bağlantılar kurabildiğiniz Yuzuk Sohbet ortamalarında bulunarak sohbet etmek, insanlarla tanışmak kaçınılmaz durumdur. Yaşınız her kaç olursa olsun sohbet ortamlarımız üzerinde yaşınıza ve kafanızda oluşturduğunuz insan profiline göre kullanıcılar bulunabilmektedir. Arkadaşlıklar kurmak eskiye nazaran şu an daha kolaydır. Mesela eski zamanlarda sohbet sunucularının fazlalıkla kalabalık olması gibi durumlarda sohbet odaları üzerinde 1 kişilik yer açılması için beklemekteydik. Birisi çıksa da biz girsek gibisinden düşünün bunu.

Zamane Sohbet Sitesi

Zamane Sohbet Sitesi, yukarıdaki yazışmaların tamamı gerçektir arkadaşlar. Bunlar yaşanmışlıklardır nede olsa. Kimse bizden daha iyi bilemez demiyoruz elbet. O dönemlerde sohbet ortamlarında takılan her kullanıcının muzdarip olduğu bir durumdur bu. Sizlerde günümüz üzerinde bulunan sohbet siteleri ile eskiyi kıyasladığınız zaman tabiki eski sohbet sunucuları herzaman ağır basmaktadır. Bunun sebebi de eski sohbet sunucularında kalabalık olması mesele değildi. Dostluklar, arkadaşlıklarımız, yaşanmışlıklarımız herzaman geçmişte kaldı desek te doğru olmaz. Hala eski zamanlardan beridir takılan bizim gibi kullanıcıları heryerde çoğu zaman görebilirsiniz.

Sohbet Ortamı

Sohbet Ortamı üzerinden ayrılan veya sıkılan kullanıcılar demek daha doğru olabilmektedir. Kimileri inzivaya çekilmiş durumdalar ne yazık ki. Eski zamanlarda mobil sohbet uyumluluk nedir? Sohbet odalarının mobil uyumlu olması bilinmez. Web üzerinden veya mirc scriptler ile sohbet ortamlarına girişler yapılmaktaydı. Mirc kullanmakta zorlanan kullanıcılar web üzerinden gelmeleri sağlanmaktaydı. 1 Kişiyi bile kaçırmak istemeyen sohbet kanalları bulunurdu. Günümüzde sohbet kanalları ne yazık ki eski zamanları tutmasa da hala ayakta olan IRC Sohbet sunucuları hiç bir zaman bitmeyecektir. Ne bir sosyal medya nede farklı bir arkadaşlık siteleri IRC Sohbet sunucularının yerini tutamayacak konumdadır diye düşünmekteyiz.

zamane sohbet
Zamane Sohbet, Zamane Sohbet Odaları, Zamane Sohbet Sitesi, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Sohbet Ortamı, Sohbet Kullanıcıları, Sohbet Sevenler,
Sohbet

Sohbet odaları üzerinde eskiye bakıldığında aradığımız tatları bulamasak ta eskiden günümüze kadar olan kısımlarda hala bir kaç dostlarımız ile iletişim halinde olmamız bizi oldukça mutlu kılmaktadır. Bu yüzden sizlere diğer makalelerimiz üzerinde de anlattığımız gibi IRC Sohbet sunucularında kurulan dostluklar her daim kalıcı olmaktadır. Sebeplerini ve irc sohbet sunucularının güzelliklerini sizlere zamanla daha da anlatmaya devam edeceğiz. Sevip sevmek zorunda değilsiniz Sohbet kanallarını. Fakat ortada bir emek ve yaşanmışlıkların olması sizin bunları bilmemeniz. Sohbet ortamı diyerek küçümseyen kullanıcılar Sohbet ortamlarında tanışarak evlenen kullanıcıların mutlu olduklarını bile bilmiyorlar neden çünkü Sohbet Odaları üzerinde bulunmadıkları için. Facebook, instağram ve twitter gibi sosyal medyalardan kafanızı kaldırıp biraz etrafınızdaki sohbet ortamlarına bakarak gözlemlemenizi önermekteyiz.

0 0 votes
Makale Derecelendirmesi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Tatlı Sohbet | Tatlım Chat

Tatlı Sohbet | Tatlım Chat makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Tatlı Sohbet | Tatlım Chat Tatlı sohbet odaları sayesinde bal tadında bir sohbete hazır mısınız? Sohbet odalarımızın sizlere sunduğu imkanlardan hemen >>>

No Resim

Türkiye Sohbet

Türkiye Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Türkiye Sohbet Türkiye sohbet odalarına tekrardan hoş geldiniz. Geçici olarak yurt dışı girişlerine engel koymuş bulunmaktayız. Sadece Türkiye üzerinden girişlerin olacağı yuzuk sohbet türkiye >>>

No Resim

Androirc Sohbet, Androirc Kurulumu

Androirc Sohbet, Androirc Kurulumu makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Androirc Sohbet, Androirc Kurulumu Sohbet odalarının vazgeçilmezi olan ve sadece web sohbetin 1 tık gerisinde kullanılan androIRC programı kullanımı ve kurulumu hakkında >>>

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2020 Sohbettema.Com By diE